KONST / Litografier / Grafiskt blad 14093677
nr 1409 3677
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Figurkomposition. Signerad, numrerad 58/100, ca 28x38 cm, oramat löst blad
Kondition: vikskada i utanför bild
Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:49:59
Daniel Vandinja
Läs mer om Daniel Vandinja